Додавайте товари, що сподобалися в кошик Або авторизируйтесь, якщо додали раніше
Samsung Galaxy S24
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Onyx Black ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
25 699 грн.
27 059 грн.
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Amber Yellow (SM-S921BZYG) ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
26 389 грн.
28 269 грн.
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Cobalt Violet (SM-S921BZVG) ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
26 389 грн.
27 889 грн.
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Onyx Black ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
26 469 грн.
27 869 грн.
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Amber Yellow (SM-S921BZYG) ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
27 189 грн.
29 119 грн.
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Cobalt Violet (SM-S921BZVG) ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
27 189 грн.
28 729 грн.
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/256GB Marble Grey ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Amber Yellow (SM-S921BZYG) (Уцінка)
Причина уцінки:
Детальніше
Товар абсолютно новий, вітринний зразок.
Товар міг використовуватися тільки для демонстрації клієнтам в магазині.
Детальну інформацію уточнюйте у менеджера -
Samsung Galaxy S24 8/128GB Onyx Black (SM-S921BZKD) (Уцінка)
Причина уцінки:
Детальніше
Товар абсолютно новий, активований, вітринний зразок.
Товар міг використовуватися тільки для демонстрації клієнтам в магазині.
Детальну інформацію уточнюйте у менеджера -
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/512GB Onyx Black ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Amber Yellow ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 8/256GB Cobalt Violet (SM-S921BZVG) UA
Гарантія 12 місяців від виробника
Сертифікований в Україні (UCRF)Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість роздрібних магазинів може відрізнятися
Детальніше -
Samsung Galaxy S24 8/128GB Amber Yellow (SM-S921BZYD) ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Cobalt Violet ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 8/128GB Sapphire Blue (SM-S921BLBD) ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 8/128GB Cobalt Violet (SM-S921BZVD) ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/256GB Onyx Black ГАРАНТІЯ 3 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
-
Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/512GB Marble Grey ГАРАНТІЯ 12 міс.Ціна діє лише за умови замовлення на сайті. Вартість в магазинах може відрізнятись Детальніше
Відгуки покупців на Samsung Galaxy S24
Середня оцінка по товарах Samsung Galaxy S24
-
Відгуки на Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/256GB Cobalt Violet ГАРАНТІЯ 12 міс.
20.08.2025
Каріна
Ставлю твердих 5 з 5. Телефон ідеальний у всіх планах.
-
Відгуки на Samsung Galaxy S24 8/128GB Marble Grey (SM-S921BZAD) ГАРАНТІЯ 3 міс.
06.08.2025
Оксана
Не вперше користуюсь цим магазином.Якісне і оперативне облуговування,на наступний день після замовлення отримала товар.
-
Відгуки на Samsung Galaxy S24 8/128GB Marble Grey (SM-S921BZAD) ГАРАНТІЯ 12 міс.
04.07.2025
Світлана
Задоволена покупкою на всі 100%
Відмінний телефон! Дуже сподобався дизайн і колір. Працює швидко. Камера тішить.
-
Відгуки на Samsung Galaxy S24 8/256GB Marble Grey (SM-S921BZAG) ГАРАНТІЯ 3 міс.
28.05.2025
Danylo
Доброго дня
Купував на подарунок.
Забрав сьогодні посилку, перевірив, все працює, дякую за швидку відправку
Samsung Galaxy S24
Samsung Galaxy S24 — це компактний флагманський смартфон, який здивує вас більше, ніж Ви очікуєте. Уявіть пристрій, який поєднує мінімалізм у дизайні, вибухову міць продуктивності та розумну начинку, здатну підлаштуватися під ваш ритм життя. Samsung Galaxy S24 — це не просто оновлення лінійки, це еволюція у світі технологій, де кожен елемент відточений до досконалості. Бажаєте отримати преміум-можливості у зручному та стильному корпусі? Ласкаво просимо до майбутнього, яке вже у вас в руках.
Дизайн та кольори: елегантність, яку неможливо не помітити
Samsung S24 — це приклад того, як строгі лінії та сучасні матеріали можуть створити пристрій, від якого важко відвести погляд. Корпус із міцного Armor Aluminum нового покоління та загартованого скла Corning Gorilla Armor не тільки приємний на дотик, а й готовий до щоденних випробувань.
Доступні кольори:
Onyx Black — бездоганна класика, як маленька чорна сукня у світі смартфонів.
Marble Gray — холодний камінь із відтінком стилю.
Cobalt Violet — витончена глибина з ноткою зухвалості.
Amber Yellow — сонячний акцент, щоб виділитися.
Екран: дивовижна картинка
HDR10+ розкриває глибину кольору, а технологія Vision Booster робить картинку соковитою навіть під прямим сонячним промінням. Ви цінуєте якість картинки? 6,2-дюймовий Dynamic AMOLED 2X, роздільна здатність FHD+, а частота оновлення 120 Hz подарує вам максимально плавну і яскраву картинку.
Продуктивність: компактний — не означає слабкий
У серці Галаксі С24 б'ється потужний процесор Exynos 2400 (або залежно від регіону Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy), розроблений для вибухової швидкості та енергоефективності.
Ви отримаєте:
- підтримку 5G для високої швидкості підключення;
- блискавичний запуск програм;
- стабільний запас потужності в іграх.
Камера: маленький формат, великі можливості
Система камер Галаксі С24 створена для того, щоб ваші фотографії та відеоролики виглядали як шедеври:
- Ультраширока камера 12 MP — захоплює більше, ніж бачать очі.
- Телефотооб'єктив 10 Mp із 3-кратним оптичним зумом.
- Фронтальна камера 12 Mp — ідеальна для селфі та відеодзвінків у високій якості.
- Головна камера 50 Mp з оптичною стабілізацією — яскравість та деталізація при будь-якому освітленні.
Технічні характеристики Samsung Galaxy S24
|
Характеристика |
Параметр |
|
захист |
IP68 |
|
Дисплей |
6,2" Dynamic AMOLED 2X, 120 Гц, HDR10+ |
|
ОС |
Android 14 + One UI 6.1 |
|
Зв'язок |
5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
|
Акумулятор |
4000 мА·год, швидка зарядка 25 Вт |
|
Основна камера |
50 + 12 + 10 МП |
|
Фронтальна камера |
12 МП |
|
ОЗУ |
8 ГБ |
|
Пам'ять |
128 / 256 ГБ |
|
Роздільна здатність екрана |
2340 × 1080 пікселів |
|
Процесор |
Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy / Exynos 2400 |
Нові можливості: Ви отримуєте більше
Vision Booster для ідеального читання екрана на сонці.
Сценарії автоматизації в One UI 6.1.
Зйомка в 8K та 4K 60fps для кіношної якості.
Адаптивна частота оновлення для економії енергії.
Galaxy AI: штучний інтелект у вашій кишені
Самсунг Галаксі С24 оснащений Galaxy AI, який допомагає вам робити більше:
- Generative Edit — розумна обробка фото, видалення зайвих об'єктів, зміна фону.
- Chat Assist — допомога у формулюванні повідомлень та покращенні тексту.
- Circle to Search — пошук із зображенням простим жестом.
- Live Translate — миттєвий голосовий та текстовий переклад під час дзвінка.
Чому Samsung S24 — розумне вкладення
Це смартфон, який:
- Зберігає актуальність щонайменше 4–5 років;
- Отримує довгострокові оновлення Android;
- Поєднує преміум-характеристики та доступний формат;
- Ідеально підходить тим, хто хоче міць флагмана без громіздкого корпусу.
Порада експерта eStore
«Samsung Galaxy S24 — це збалансований флагман із потужним чіпом, 7-річною підтримкою оновлень та набором AI-функцій Galaxy AI, які справді спрощують повсякденне використання. Базова модель підійде тим, хто цінує компактність та розумну ціну, а Galaxy S24 Ultra — любителям топових камер, преміальних матеріалів та передового дисплея. При покупці варто враховувати, що зарядний пристрій у комплект не входить, а екран S24 менш чіткий, ніж у старших версій, зате при низькій ціні пристрій стає особливо вигідним.
Чому варто купити Samsung Galaxy S24 в інтернет-магазині eStore
Ми пропонуємо:
- Гарантію та оригінальні пристрої.
- Вигідні акції та бонуси на аксесуари.
- Професійну консультацію перед покупкою.
- Швидку доставку по Україні та можливість самовивозу у Києві.
Не відкладайте — компактний флагман чекає на вас прямо зараз! Зробіть замовлення сьогодні та відчуйте, як технології можуть зробити ваше життя зручнішим та яскравішим.